Ուսումնական հունիս, բանգլադեշյան պլեներ

Հունիսյան մանկավարժական բաց ճամբար

Հունիսի 21

9:00`

  • 9;00-17:00- 2-5 տարեկանների խնամքի և զարգացման լողափնյա պարտեզ
  • 9;00-17:00-5-6 տարեկանների լողափնյա գործունեություն
  • լրացուցիչ կրթության ճամբարներ, ճամբարի ղեկավար՝ Սուսաննա Հայրապետյան
  • ուսումնական 4-րդ շրջանի, ուսումնական տարվա ամփոփում, ուսումնական աշխատանքի գնահատում, հաշվետվությունների հրապարակում
  • սովորողների փոխադրում սահմանված կարգով. 2021-2022 ուսումնական տարվա ուսումնառության պայմանագրերի կնքում
  • 2021-2022 ուսումնական տարվա պատրաստություն, ծրագրային քննարկումներ, մշակումներ
  • միջավայրի խնամք, պարտիզապուրակային գործունեություն

9:00 — 9:15` ընդհանուր բացօթյա պարապմունք

11.00՝

12:30՝ Հարություն Թոփիկյանի սեբաստացիներ ուսուցչական երգչախումբի պարապմունք, մասնակիցներ՝ Լուսինե Նազարյան, Շամիրամ Պողոսյան, Հասմիկ Պողոսյան, Լենա Ղազարյան

13.00՝

13:30՝

19:00՝ ռուսերենի ֆլեշմոբ

Հունիսի 22

9:00`

  • 9;00-17:00- 2-5 տարեկանների խնամքի և զարգացման լողափնյա պարտեզ
  • 9;00-17:00-5-6 տարեկանների լողափնյա գործունեություն
  • լրացուցիչ կրթության ճամբարներ, ճամբարի ղեկավար՝ Սուսաննա Հայրապետյան
  • ուսումնական 4-րդ շրջանի, ուսումնական տարվա ամփոփում, ուսումնական աշխատանքի գնահատում, հաշվետվությունների հրապարակում
  • սովորողների փոխադրում սահմանված կարգով. 2021-2022 ուսումնական տարվա ուսումնառության պայմանագրերի կնքում
  • 2021-2022 ուսումնական տարվա պատրաստություն, ծրագրային քննարկումներ, մշակումներ
  • միջավայրի խնամք, պարտիզապուրակային գործունեություն

9:00 — 9:15` ընդհանուր բացօթյա պարապմունք

10։00՝ 4-րդ դասարանցիների գիտելիքների ստուգում, մայրենի

10:00՝ 

11:00՝ 

11:30՝ Արևմտյան դպրոցի երաժշտության ընտրությամբ գործունեության խմբերի երաժշտախաղային հանդիպում. Արևմտյան դպրոց, Վերնատուն, Մոնիկ Տոնոյան, Մարգարիտա Հովնանյան, Թամարա Մարիմյան

12:00՝ Հարություն Թոփիկյանի սեբաստացիներ ուսուցչական երգչախումբի պարապմունք. «Սեբաստիա» համերգասրահ

13:00՝

13:30՝ Ֆոլկ բենդի պարապմունք.

13:45՝ «Իմացումի հրճվանք» լաբորատորիա, 5-6 տարեկանների դասվարների խմբի հանդիպում. Արևելյան դպրոց-պարտեզ, դասվարներ

14: 00՝ 

Հունիսի 23

9:00`

  • 9;00-17:00- 2-5 տարեկանների խնամքի և զարգացման լողափնյա պարտեզ
  • 9;00-17:00-5-6 տարեկանների լողափնյա գործունեություն
  • լրացուցիչ կրթության ճամբարներ, ճամբարի ղեկավար՝ Սուսաննա Հայրապետյան
  • ուսումնական 4-րդ շրջանի, ուսումնական տարվա ամփոփում, ուսումնական աշխատանքի գնահատում, հաշվետվությունների հրապարակում
  • սովորողների փոխադրում սահմանված կարգով. 2021-2022 ուսումնական տարվա ուսումնառության պայմանագրերի կնքում
  • 2021-2022 ուսումնական տարվա պատրաստություն, ծրագրային քննարկումներ, մշակումներ
  • միջավայրի խնամք, պարտիզապուրակային գործունեություն

9:00 — 9:15` ընդհանուր բացօթյա պարապմունք

10:00՝

11:00՝

12:00՝

13:00՝

Հունիսի 24

9:00`

  • 9;00-17:00- 2-5 տարեկանների խնամքի և զարգացման լողափնյա պարտեզ
  • 9;00-17:00-5-6 տարեկանների լողափնյա գործունեություն
  • լրացուցիչ կրթության ճամբարներ, ճամբարի ղեկավար՝ Սուսաննա Հայրապետյան
  • ուսումնական 4-րդ շրջանի, ուսումնական տարվա ամփոփում, ուսումնական աշխատանքի գնահատում, հաշվետվությունների հրապարակում
  • սովորողների փոխադրում սահմանված կարգով. 2021-2022 ուսումնական տարվա ուսումնառության պայմանագրերի կնքում
  • 2021-2022 ուսումնական տարվա պատրաստություն, ծրագրային քննարկումներ, մշակումներ
  • միջավայրի խնամք, պարտիզապուրակային գործունեություն

9:00 — 9:15` ընդհանուր բացօթյա պարապմունք

10:00՝

11:00՝

12:00՝ 

13:00՝ ստեղծագործական հավաքներ. «Ես Վահրամ Գալստյանն եմ» ներկայանում է արվեստագետը իր արվեստով. Արտասահման, Էլիզաբեթ Ադիկյան, Թագուհի Ստեփանյան, Աննա Գնաջալյան,

 

Հունիսի 25

9:00`

  • 9;00-17:00- 2-5 տարեկանների խնամքի և զարգացման լողափնյա պարտեզ
  • 9;00-17:00-5-6 տարեկանների լողափնյա գործունեություն
  • լրացուցիչ կրթության ճամբարներ, ճամբարի ղեկավար՝ Սուսաննա Հայրապետյան
  • ուսումնական 4-րդ շրջանի, ուսումնական տարվա ամփոփում, ուսումնական աշխատանքի գնահատում, հաշվետվությունների հրապարակում
  • սովորողների փոխադրում սահմանված կարգով. 2021-2022 ուսումնական տարվա ուսումնառության պայմանագրերի կնքում
  • 2021-2022 ուսումնական տարվա պատրաստություն, ծրագրային քննարկումներ, մշակումներ
  • միջավայրի խնամք, պարտիզապուրակային գործունեություն

9:00 — 9:15` ընդհանուր բացօթյա պարապմունք

10։00՝ 4-րդ դասարանցիների գիտելիքների ստուգում, մաթեմատիկա